Oferta zawiera:

 

► montaż nagrań z:

- wakacji, 

- uroczystości rodzinnych, 

- narodzin dziecka, 

- przedstawień szkolnych,

- koncertów i zawodów sportowych twojego dziecka itp.

 

► montaż filmików ze zdjęć np. z okazji rocznicy ślubu,

 

► montaż video-zaproszeń,

 

► stworzenie multimedialnego albumu pamiątkowego o dowolnej tematyce według Twojego pomysłu.

 

 

 

 

Montaż filmów i ich udźwiękowienie

 

Wielu z nas posiada amatorskie nagrania video i pamiątkowe zdjęcia. Nagrane przez Ciebie telefonem, aparatem lub kamerą domową filmy nabiorą niepowtarzalnego i wzruszającego charakteru po ich udźwiękowieniu i montażu. Takie nagrania często zawierają  mniej atrakcyjne fragmenty, które po skorygowaniu nie będą psuły efektu oglądania.

***


***

Oferuję montaż i udźwiękowienie filmów oraz wybranych zdjęć przy użyciu profesjonalnych oprogramowań multimedialnych. Twój film będzie atrakcyjniejszy po dodaniu okolicznościowego menu, napisów, płynnych przejść między scenami, wybranego przez Ciebie podkładu muzycznego oraz planszy z końcowymi napisami. Na Twoje życzenie do filmu mogę dodać specjalnie dobrane cytaty aby oddał on towarzyszące Ci emocje.

 

 

 

 

Montaż filmów - Filmowanie Gorzów 

  Montaż filmów z uroczystości rodzinnych

 - filmowanie gorzów

             

Planujesz Ślub? A może zbliża się Chrzest lub Komunia Twojego dziecka? Takie uroczystości wiążą się ze sporymi wydatkami a zawodowy kamerzysta to niestety kolejny dodatkowy wydatek. Zastanów się czy wśród  Twoich  znajomych  lub  rodziny  nie  znajdzie się ktoś kto z chęcią nagra to wydarzenie domową   kamerą  lub  telefonem. W  rezultacie  nie  będziesz  potrzebować  usługi  filmowania a jedynie montaż Twojego filmu co znacznie obniży twoje koszty. Szukasz filmowanie gorzów rozważ opcję samego montażu filmu.

 

 

 

                         Montaż filmów -

Tworzenie filmików ze zdjęć

 

Nie posiadasz długich nagrań a jedynie krótkie filmiki nagrane np. telefonem?             

Nic straconego :-) Takie nagranie z powodzeniem można uzupełnić pokazem slajdów z wybranych przez Ciebie zdjęć. Tworzenie filmików ze zdjęć to połączenie Twoich ulubionych zdjęć za pomocą płynnych i atrakcyjnych przejść między klatkami. Twoje nagrania video i filmiki stworzone ze zdjęć można skomponować w całość wydłużając tym samym ogólny czas nagrania. 

 

 

Montaż filmów -

Multimedialny album pamiątkowy

 

Na jednej płycie mogę nagrać wiele Twoich filmów i stworzyć multimedialny album pamiątkowy. Czas nagrania ograniczony jest jedynie pojemnością płyty DVD. Zwykle jest to płyta, która mieści ok. 120   minut   filmu  w  standardowej  jakości.  Gotowy materiał jest archiwizowany a płyta i opakowanie są oklejone etykietą nawiązującą tematycznie do nagrania.

***

 

***

Przykładowy album multimedialny pt. "Pierwsze chwile dziecka" może zawierać: 4-5 pokazów slajdów ze zdjęć o różnej tematyce np. dziecko w brzuszku, pierwsze chwile dziecka po urodzeniu, pierwsze chwile w domu, pierwsza kąpiel, czas na sen itp. Do zdjęć przedstawiających rodziców z okresu ciąży można dołączyć zdjęcia lub nagranie z USG. Do pokazu slajdów dołączony jest podkład muzyczny o tematyce pasującej do wybranych zdjęć np. do nagrania przedstawiającego naszego maluszka w kąpieli dołączony jest utwór muzyczny "Mydło wszystko umyje" Fasolek, a do nagrania w którym dzieciątko słodko śpi np. "Kołysanka dla okruszka" Seweryna Krajewskiego. Oczywiście dobór piosenek jest elastyczny i zależy od Twoich upodobań. W całość materiału zostaną wkomponowane Twoje osobiste nagrania dzieciątka którymi dysponujesz. 

 

 

 

 

 

 

Najcenniejsze chwile z Twojego życia, takie jak ulubione zdjęcia i filmy wyślij na zachowajwspomnienia.com i uratuj swoje wspomnienia.

 

 

 

© Copyright 2017 by zachowajwspomnienia.com